پایگاه خبری همدان پرس شهادت رئیس جمهور و هیات همراهش را به مردم ایران تسلیت عرض می کند.
 
 درباره ما | تماس با ما | تعرفه آگهی | شناسنامه | پیوندها | خبرنامه | آرشیو | نظرسنجی | ارسال مطالب | RSS
 
 صفحه نخست | فرهنگ | مجلس | ورزش | حماسه | عکس | شهر و شورا
  یادداشت
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها - 14

 زمان جانمایی الکترونیک غرفه‌ها در نمایشگاه مطبوعات اعلام شد

بنابر اعلام این ستاد با توجه به استقبال چشمگیر متقاضیان احتمال وجود غرفه اضافه کم است ولیکن متقاضیان جامانده می توانند درخواست خود را برای ستاد ارسال نمایند تا در صورت وجود ظرفیت در روز نهم آبان، شرایط حضورشان فراهم گردد که اگر متقاضی، رسانه باشد لازم است قبلاً در سامانه جامع رسانه های کشور (e-rasaneh.ir) ثبت شده باشند.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها - 13

 انتشار نقشه اولیه نمایشگاه / متقاضیان برای صدور کارت اقدام کنند

متقاضیان محترم با توجه به گروه بندی مشخص شده در روی نقشه، می توانند مکان احتمالی خود در نمایشگاه را مشاهده و برای جانمایی غرفه خود که اواسط هفته آینده و با اعلام قبلی انجام خواهد شد، اقدام کنند. بدیهی است جانمایی الکترونیک بدون دخالت ستاد برگزاری و مانند سال گذشته بر عهده متقاضیان است.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها - 12

 فهرست رسانه‌هایی که حضورشان در نمایشگاه مطبوعات قطعی شد

بر این اساس، تعداد محدودی از رسانه ها علی رغم انجام پیش ثبت نام، برای ثبت نام قطعی اقدام نکردند که در صورت امکان در روزهای آتی، رسانه هایی که واریز وجه را انجام ندادند و یا بدون انجام پیش ثبت نام، در فهرست انتظار حضور دارند، می توانند نسبت به ثبت نام قطعی و حضور در نمایشگاه اقدام کنند.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها - 11

 فراخوان ثبت‌نام نشست‌های جنبی نمایشگاه مطبوعات اعلام شد

با انتشار اطلاعیه‌ای از رسانه‌هایی که متقاضی برگزاری کارگاه‌های آموزشی، نشست‌های تخصصی، مناظره‌های صنفی و جلسات سخنرانی مرتبط با نمایشگاه مطبوعات هستند دعوت کرد به‌ منظور برآورد تعداد متقاضیان، برنامه‌ریزی برای اطلاع رسانی شایسته و تخصیص فضای مناسب، نسبت به اعلام عنوان برنامه‌ها، نام سخنرانان و ساعت پیشنهادی برگزاری نشست‌ها اقدام کنند.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها - 10

 جدول رسانه‌هایی که ثبت نامشان در نمایشگاه مطبوعات تکمیل شد

علاوه بر تذکر دو ماه قبل اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی به این دو گروه، کمیته ثبت نام نمایشگاه نیز برای رفع مشکل با آنها تماس گرفته و نسبت به التزام به قانون مطبوعات پیگیری های لازم را انجام داده است. بدیهی است چنانچه این دو گروه تا قبل از 22 مهر مشکل خود را مرتفع کنند، در جدول زیر اضافه خواهند شد.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها - 9

 احتمال کاهش متراژ درخواستی رسانه‌ها بدلیل استقبال از نمایشگاه

با توجه به فضای محدود شبستان اصلی مصلا و افزایش درخواست های حضور در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، موضوع انتقال بخشی از نمایشگاه به طبقه دوم و یا کاهش متراژهای درخواستی در جلسه شورای سیاستگذاری نمایشگاه و با حضور نمایندگان شورای هماهنگی تشکل های مدیریتی مطبوعات در دست بررسی است و متراژ و گروه رسانه ها از طریق پیامک، به آنها اعلام خواهد شد.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها - 8

 700 متقاضی برای حضور در نمایشگاه مطبوعات اعلام آمادگی کردند

بنابراین گزارش، بعد از پالایش اطلاعات رسانه هایی که در وبسایت نمایشگاه پیش ثبت نام انجام داده‌اند، تعداد دقیق رسانه‌ها، متراژ پایه برای غرفه‌ها و همچنین تعرفه دریافتی همراه با متراژ قطعی متقاضیان (بر اساس نقشه و فضای در اختیار نمایشگاه) اعلام خواهد شد که بنابر تصمیم ستاد برگزاری، تمامی رسانه های بخش خصوصی از تخفیف 50 درصدی برخوردار خواهند شد.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها - 7

 فهرست 500 رسانه‌ای که برای نمایشگاه مطبوعات ثبت‌نام کردند

لیست اسامی رسانه های متقاضی حضور در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات تا روز پایان روز شنبه 28 شهریور اینجـــا قابل مشاهده است. همچنین در بخش روابط عمومی‌ها و کسب و کار مرتبط نیز تا کنون حدود 50 نهاد آمادگی خود را جهت حضور در نمایشگاه مطبوعات اعلام کرده‌اند.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها - 6

 تخفیف ویژه برای رسانه‌ها در بیستمین نمایشگاه مطبوعات

بعد از پالایش اطلاعات رسانه هایی که در وبسایت نمایشگاه پیش ثبت نام را انجام داده‌اند، متراژ غرفه های پایه اعلام و بر اساس آن تعرفه دریافتی از رسانه ها اعلام خواهد شد که بنابر تصمیم ستاد برگزاری، تمامی رسانه های بخش خصوصی از تخفیف 50 درصدی نمایشگاه برخوردار خواهند شد.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها - 5

 آخرین فرصت اصلاح اطلاعات و ثبت‌نام در نمایشگاه مطبوعات

با آغاز مرحله پیش ثبت نام از 15 شهریور و تا پایان روز جمعه 20شهریور، حدود 500 رسانه مکتوب و الکترونیک برای حضور در نمایشگاه مطبوعات ثبت نام کردند که 44 موسسه مطبوعاتی، 52 روزنامه، 44 هفته نامه، 116 ماهنامه، 23 خبرگزاری و 106 پایگاه خبری در لیست ثبت نام کنندگان نمایشگاه مطبوعات 94 وجود دارد.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها - 4

 فرصت مجدد برای رسانه‌هایی که موفق به ثبت نام در نمایشگاه نشدند

با آغاز مرحله پیش ثبت نام از 15 شهریور و تا پایان روز جمعه 20شهریور، حدود 500 رسانه مکتوب و الکترونیک برای حضور در نمایشگاه مطبوعات ثبت نام کردند که 44 موسسه مطبوعاتی، 52 روزنامه، 44 هفته نامه، 116 ماهنامه، 23 خبرگزاری و 106 پایگاه خبری در لیست ثبت نام کنندگان نمایشگاه مطبوعات 94 وجود دارد.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها - 3

 چند رسانه برای حضور در نمایشگاه مطبوعات ثبت نام کردند؟

لازم به یادآوری است رسانه هایی که قبل از مهر سال ٩٣ مجوز فعالیت دریافت کرده اند، باید اطلاعات خود را در این سامانه به روز کنند | ثبت نام قطعی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات با امکان انتخاب محل غرفه توسط خود رسانه‌ها و به صورت الکترونیک در نیمه دوم مهرماه انجام خواهد شد.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها - 2

 بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات ۱۶ آبان افتتاح می شود

در این مرحله وجهی برای ثبت نام مقدماتی دریافت نمی شود و متقاضیان، اطلاعات مربوط به رسانه، معرفی نماینده، میزان فضای پیشنهادی مورد نیاز با توجه به جدول تعرفه را اعلام می کنند | ثبت نام قطعی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات با امکان انتخاب محل غرفه توسط خود رسانه‌ها و به صورت الکترونیک در نیمه دوم مهرماه انجام خواهد شد.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها - 1

 شرط حضور رسانه‌ها در نمایشگاه مطبوعات اعلام شد

لازم به یادآوری است رسانه هایی که قبل از مهر سال ٩٣ مجوز فعالیت دریافت کرده اند، باید اطلاعات خود را در این سامانه به روز کنند و رسانه های بعد از مهر ٩٣ نیازی به این فرایند ندارند چرا که فرایند ثبت نام و اخذ مجوز آنها به صورت الکترونیکی و از طریق این سامانه انجام گرفته است.
  اخبار داغ
 صفحه نخست | فرهنگ | مجلس | ورزش | حماسه | عکس | پیوندها | آرشیو | RSS
همدان پرس؛ رسانه آنلاین با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به همدان پرس است و باز نشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
info@hamedanpress.ir