تماس با ما | درباره ما | شناسنامه | تعرفه آگهی | پیوندها | خبرنامه | آرشیو | نظرسنجی | جراید همدان | ارسال مطالب | RSS
 
 صفحه نخست | همدان ۲۰۱۸ | فرهنگ | مجلس | ورزش | حماسه | عکس | شهرستانها | شهر و شورا | شرکت‌هاتلگرام همدان پرس اینستاگرام همدان پرس
28 اسفند 1397
با حکم وزیر کشور؛

  فرماندار شهرستان همدان منصوب شد

همدان - وزیر کشور در حکمی حسین افشاری را به سمت فرماندار شهرستان همدان منصوب کرد | پس از تعطیلات نوروز، مراسم تکریم "علی تعالی" فرماندار سابق همدان و معارفه فرماندار جدید شهرستان همدان در جلسه رسمی شورای اداری شهرستان همدان انجام خواهد شد.

28 اسفند 1397
مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان اعلام کرد:

  خدمت رسانی ۲۴۰۰ امدادگر جمعیت هلال احمر استان در ایام نوروز

صفحه نخست - ۲۴۰۰ امدادگر جمعیت هلال احمر استان همدان به مدت ۲۰ روز در ایام نوروز به مسافران خدمت رسانی می کنند | معاونت امداد نجات جمعیت هلال احمر استان همدان طرح امداد و نجات جاده ای نوروزی را که شامل 12 پایگاه ثابت و 7 پایگاه موقت، یک امداد هوایی و تیم واکنش سریع است در سطح استان آماده امداد رسانی می باشند.

24 اسفند 1397
مشروح بیانات امام جمعه همدان؛

  در خطبه‎های سیاسی نمازجمعه این هفته همدان چه گذشت؟

صفحه نخست - امام جمعه همدان گفت: بیانیه «گام دوم انقلاب» باید به صورت جدی مورد توجه جوانان قرار گیرد و نخبگان و دانشگاهیان برنامه عملیاتی اجرای آن را تدوین کنند | نخبگان و دانشگاهیان باید به این بیانیه ورود کنند و برنامه عملیاتی جهت اجرای آن را فراهم کنند چراکه امروز پرچم انقلاب به دست ما رسیده است.

24 اسفند 1397
با حضور رييس دفتر رهبر انقلاب؛

  آیین معارفه امام جمعه جديد همدان برگزار شد+تصاویر

صفحه نخست - نماینده ولی فقیه و امام جمعه جدید همدان در آیینی با حضور رییس دفتر رهبر معظم انقلاب، استاندار همدان، رییس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه کشور و جمعی از مسولان معرفی شد | مسئولان استان همدان باید دست به دست یکدیگر بدهند تا گذشته خوب همدان را بهتر کنند و امیدوارم امام جمعه جدید این شهر در تحقق اهداف انقلاب در این استان موفق باشد.

23 اسفند 1397
رییس سازمان آتش نشانی همدان اعلام کرد:

  آمادگی آتش‌نشانان همدان برای تامین ایمنی شهروندان در ایام پایانی سال

شهر و شورا - رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان از آمادگی کامل آتش نشانان همدان برای تامین ایمنی شهروندان در روزهای پایانی سال، شب چهارشنبه سوری و ایام تعطیلات نوروز خبر داد | علاوه بر ایستگاههای ثابت ده گانه و ایستگاه های موقت گروه های موتور سوار آتش نشانی نیز در شب چهارشنبه سوری و همچنین روز سیزدهم فروردین در سطح شهر گشت زنی خواهند کرد.

22 اسفند 1397
نمایندگان همدان مسافران قطار امروز؛

  قطار تهران_همدان آغاز به کار کرد

مجلس - نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از آغاز به کار قطار تهران - همدان خبر داد و گفت: ۱۵۰ میلیارد تومان برای برقی شدن قطار همدان در نظر گرفته شده است | راه‌آهن همدان- تهران ۱۳ سال طول کشید تا با هزینه‌ای بالغ بر یک هزار میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری برسد

  یادداشت
فرودگاه همدان موتور محرکه توسعه استان
سیدحمیدرضا صائمین*
جوانان محور اصلی موفقیت در کشور
اسدالله ربانی مهر*
توسعه پایدار شهری
علیرضا زارعی*
تلاش مدیران جسور؛ آبروی مدیران محافظه کار
مهدی طاهری*
اجلاس سازمان جهانی جهانگردی، فرصت تکرار نشدنی برای همدان
مهرداد حمزه*
گردشگری، سازگاری با کم آبی و توسعه پایدار
هوشنگ وفایی*
  گفتگو
مسئولین به روستاها بیشتر بها دهند
گفتگو با نوجوان سردرودی برنده مسابقه مشاعره
دهیاران امنیت شغلی می خواهند
گفت‌وگو با نماینده دهیاران سردرود
اگر دوباره جنگ شود شک نکنید بازهم به میدان می‌روم
دیدار با دانشجوی جانباز 70درصد
سالن‌های همدان از فقدان سیستم صوتی خوب رنج می برند
گفت‌وگو با مرتضی فطری
سارینا بابایی: چرا می‌گویند من بچگی نکردم؟
گفت‌وگو با فرانخبه ملایری
آموزش زومبا و هیپ‌هاپ در باشگاه‌ها مجاز نیست
گفت‌وگو با یک کارشناس علوم ورزشی
  گزارش
۳ ماه انفصال از خدمت برای قصور پزشکی فوت مادر همدانی کافی است؟
سایه رکود بر بازار فرش همدان
خیابان "فرهنگ "مشکلی برای مردم همدان
چرا مسئولان اصرار بر فعالیت مدرسه فرسوده شهید فراهانی همدان دارند؟
حال عمومی بازار همدان وخیم است
افزایش ۱۰۰درصدی قیمت کالاهای خانگی اشک مردم را در آورده است
  خطبه های نماز جمعه
12 آبان 1396
در خطبه‎های سیاسی نمازهای جمعه این هفته همدان چه گذشت؟
21 مهر 1396
در خطبه‎های سیاسی نمازهای جمعه این هفته همدان چه گذشت؟
27 مرداد 1396
در خطبه‎های سیاسی نمازهای جمعه این هفته همدان چه گذشت؟
  وقف
اجرای نیات روضه خوانی از محل 75 موقوفه استان همدان
اعزام 135 زائر اولی از محل موقوفات استان به مشهد مقدس
تربیت بیش از 700 قرآن آموز در شهرستان رزن
800 نفر در شهرستان بهار حافظ قرآن کریم می شوند
9 وقف در شهرستان نهاوند به ثبت رسیده است
ثبت 8 وقف جدید در شهرستان ملایر
مشروح بیانات امام جمعه همدان؛

 در خطبه‎های سیاسی نمازجمعه این هفته همدان چه گذشت؟

امام جمعه همدان گفت: بیانیه «گام دوم انقلاب» باید به صورت جدی مورد توجه جوانان قرار گیرد و نخبگان و دانشگاهیان برنامه عملیاتی اجرای آن را تدوین کنند | نخبگان و دانشگاهیان باید به این بیانیه ورود کنند و برنامه عملیاتی جهت اجرای آن را فراهم کنند چراکه امروز پرچم انقلاب به دست ما رسیده است.
استاندار همدان در شورای اداری؛

 ۳۲ هزار ميليارد سرمايه گذاری در همدان انجام شد

از ابتدای امسال 32 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در این استان صورت گرفته که 23 هزار هزار میلیارد ریال آن در بخش تولید است | اولویت استان در سالجاری توجه به معیشت و رونق اشتغال بود و در این راستا تمام تلاش و منابع به کار گرفته شد تا ضمن حفظ مشاغل موجود فرصت های شغلی جدید ایجاد شود.
با حضور رييس دفتر رهبر انقلاب؛

 آیین معارفه امام جمعه جديد همدان برگزار شد+تصاویر

نماینده ولی فقیه و امام جمعه جدید همدان در آیینی با حضور رییس دفتر رهبر معظم انقلاب، استاندار همدان، رییس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه کشور و جمعی از مسولان معرفی شد | مسئولان استان همدان باید دست به دست یکدیگر بدهند تا گذشته خوب همدان را بهتر کنند و امیدوارم امام جمعه جدید این شهر در تحقق اهداف انقلاب در این استان موفق باشد.
رییس سازمان آتش نشانی همدان اعلام کرد:

 آمادگی آتش‌نشانان همدان برای تامین ایمنی شهروندان در ایام پایانی سال

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان از آمادگی کامل آتش نشانان همدان برای تامین ایمنی شهروندان در روزهای پایانی سال، شب چهارشنبه سوری و ایام تعطیلات نوروز خبر داد | علاوه بر ایستگاههای ثابت ده گانه و ایستگاه های موقت گروه های موتور سوار آتش نشانی نیز در شب چهارشنبه سوری و همچنین روز سیزدهم فروردین در سطح شهر گشت زنی خواهند کرد.
با هدف هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی استان؛

 مانور طرح سفرهای نوروزی در همدان برگزار شد

مانور آمادگی ستاد سفرهای نوروزی دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی استان در محل فرماندهی کل نیروی انتظامی همدان برگزار شد | شرکت های مسافربری پایانه های استان همدان نیز با ناوگان مسافری مجهز و با برنامه ریزی های انجام شده آماده خدمات رسانی به مسافران هستند.
در اطلاعیه پلیس راهور استان همدان؛

 محدودیت های ترافیکی پنج شنبه و جمعه آخر سال اعلام شد

با عنایت به حضور شهروندان در گلزار های شهداء و زیارت اهل قبور برابر سنت دیرینه پلیس راهور استان به جهت پیش گیری از ایجاد گره های ترافیكی و وقوع تصادفات احتمالی اقدام به اجرای طرح ترافیكی وی‍ژه نموده كه جهت استحضار شهروندان اعلام می گردد | ورودی کلیه خودرو ها از سمت بلوار ایت الله موسوی به سمت بلوار بهشت می باشد
فرمانده انتظامی استان:

 محموله ۷ میلیاردی تلفن همراه قاچاق در همدان کشف شد

فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله قاچاق تلفن همراه به ارزش 7 میلیارد ریال در همدان خبر داد | كارآگاهان مبارزه با قاچاق كالا در حین کنترل خودروهای عبوری در محور ورودی به همدان در ایست و بازرسی شهید زارعی به دستگاه خودرو کشنده مشکوک که بلافاصله آن را توقیف می کنند.
با حکم رهبری؛

 حجت‌الاسلام شعبانی‌موثقی نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه همدان شد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت‌الاسلام حبیب‌الله شعبانی موثقی را به‌عنوان نماینده‌ ولی‌فقیه و امام جمعه‌ شهر همدان منصوب کردند | با علمای دینی و فرزانگان دانشگاهی و فعالان عرصه‌های اجتماعی همکاری و از جوانان مؤمن و انقلابی پشتیبانی کنید.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان:

 گسترش بیابان در همدان نگران کننده و خطرناک است

گسترش بیابان در برخی از نقاط این استان نگران کننده و خطرناک است بنابراین باید کشت گیاهان چند منظوره که برای چرای دام و حفاظت خاک مفید هستند، توسعه یابد | گسترش بیابان و بیابانی شدن 65 هزار هکتار از اراضی همدان، فامنین، کبودراهنگ و قسمتی از ملایر نتیجه استفاده نادرست از سرزمین است.
از ٢٥ اسفند ماه؛

 میوه شب عید در غرفه‌های شهرداری همدان توزیع می شود

توزیع میوه دولتی در غرفه های توزیع میوه نوروزی در ٤٢ نقطه شهر از ٢٥ اسفند ماه مطابق نرخ مصوب در ستاد تنظیم بازار آغاز به عرضه میوه خواهند کرد که تا ٥ فروردین ماه ادامه دارد و در صورت توزیع میوه بوسیله تعاون روستایی تا ١٥ فروردین ماه تمدید می یابد.
نمایندگان همدان مسافران قطار امروز؛

 قطار تهران_همدان آغاز به کار کرد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از آغاز به کار قطار تهران - همدان خبر داد و گفت: ۱۵۰ میلیارد تومان برای برقی شدن قطار همدان در نظر گرفته شده است | راه‌آهن همدان- تهران ۱۳ سال طول کشید تا با هزینه‌ای بالغ بر یک هزار میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری برسد
رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر همدان عنوان کرد:

 مدیریت ضعیف به شهر آسیب می زند/بررسی روند استخدامی نیروهای کنترل نظارت شهرداری

ما مدیر توانمند و جهادی انتخاب کردیم؛ اما برخی مدیران ناتوان زیرمجموعه موجب کندی کار شده، شهروندان را دچار مشکل کرده و نارضایتی ایجاد شده است | آن دسته از شهروندان که عوارض بهره‌برداری به شهرداری پرداخت می‌کنند؛ انتقال و دریافت مفاصا حساب و یا گواهی پرداخت وجه خود را درخواست دارند که شهرداری مفاصا حساب ارائه نمی‌دهد؛ این امر صحیح نیست.
در نشست هماهنگی نوروز 98؛

 مدیرکل راهداری همدان بر ارتقاء خدمات سفر در ایام نوروز تاکید کرد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان بر ساماندهی و ارتقاء خدمات سفر در ایام تعطیلات نوروز تأکید کرد | ا توجه به فرا رسیدن ایام عید و آغاز سفرهای نوروزی امسال نیز همچون سالهای گذشته از امكاناتی شامل استقرار اكیپ های سیار و دائم راهداری، امداد خودرو و هلال احمر در طول مسیرهای بین شهری برخوردار خواهیم بود.
در کمیسیون اقتصاد سرمایه گذاری و گردشگری شورا عنوان شد؛

 مشکل شرکت عصر طلایی هگمتانه ضربتی حل شود

جلسه این هفته کمیسیون اقتصاد سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان با حضور رئییس و اعضای شورا، مدیرکل دیوان محاسبات، نماینده سازمان بازرسی استان، معاون اداره کل اطلاعات استان، شهردار، معاونین، مدیران و کارشناسان شهرداری با محوریت بررسی فرایند سرمایه گذاری در پروژه پارک ملل توسط شرکت عصر طلایی هگمتانه برگزار شد.
رئیس پلیس فتا همدان:

 به اینترنت رایگان وصل نشوید

برای جلوگیری از دسترسی هکرها به اطلاعات تلفن همراه و لپ تاپ از وصل شدن به اینترنت رایگان پرهیز کنید | هکرها در مراکز اقامتی بین راهی و گردشگری با اینترنت‌های رایگان و بدون‌رمز عبور، براحتی به اطلاعات افراد دسترسی پیدا می‌کنند.
در صحن شورای شهر همدان مطرح شد؛

 گلایه‎مندی از مدیریت و عملکرد مناطق یک و سه شهرداری/مصاحبه‌ها در جذب نیروی شهرداری سلیقه‌ای بوده است

در جلسه شورای شهر همدان از برخی تخلف‌ها در آزمون جذب نیروی شهرداری تا ایجاد فضای رشوه در شهرداری مطرح و گلایه‌هایی مطرح شد | در منطقه یک شهرداری مدیریت به اشباع رسیده و پاسخگوی نیازهای امروز نیست که این امر هم با ماله‌کشی هم درست نمی‌شود.
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان اعلام کرد:

 سهمیه دارویی بیماران خاص استان برای سال آینده افزایش یافت

با پیگیری‌های انجام شده در خصوص بیماران خاص سهمیه دارویی این بیماران نسبت به سال گذشته ترقی کرده و سال آینده از سهمیه بیشتری برخوردار خواهیم بود | در سالهای اخیر تحولاتی در حوزه سیاسی و اقتصادی رخ داد و موضوعاتی مانند اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخل مطرح شد و به این ترتیب الگوی تولید و مصرف دارو‌ها تغییر کرد.
رییس مرکز مدیریت فوریت های پزشکی همدان عنوان کرد:

 انجام ۲۵۰ ماموریت توسط اورژانس هوایی استان/آغاز طرح نوروزی اورژانس از ۲۵ اسفند

250 ماموریت توسط بالگرد امداد هوایی اورژانس انجام شده و 350 مصدوم سوانح جاده ای، بیمار یا مادر باردار با این وسیله جابجا شدند | برخی مواقع مردم نسبت به حضور دیر هنگام عوامل اورژانس در سر صحنه گلایه مند بودند و کادر اورژانس نیز عنوان می کرد به موقع حضور یافته است؛ که با مستقر شدن این سامانه براحتی می توان موضوع را رسیدگی کرد.
تاکید رئیس دانشگاه علوم پزشکی در جمع خبرنگاران؛

 تأمین‌اجتماعی همدان بدهی ۱۵۰ میلیاردی خود را پرداخت کند

تا سال گذشته بیمه سلامت بیشترین بدهی را به این دانشگاه داشت که امسال توانست بدهی سال 96 را تسویه کند،اما تامین اجتماعی از مهر سال قبل بدهکار است و هم اکنون 150 میلیارد تومان به این دانشگاه بدهی دارد | 25 درصد از مطب‌های خصوصی نیز با همکاری نظام پزشکی در ایام نوروز به مردم خدمت رسانی می‌‍کنند.
مدیرکل کمیته امداد همدان:

 ۱۷۵۴ پایگاه در سراسر استان آماده دریافت کمک‌های مردمی است

1754 پایگاه سیار و ثابت در سراسر استان همدان آماده دریافت کمک‌های مردمی خیران در روزهای 15، 16 و 17 اسفندماه خواهد بود | سال گذشته سه میلیارد و 200 میلیون تومان به‌صورت نقد و غیر نقدی جمع‌آوری شد و تمامی کمک‌ها در اسرع وقت به دست دانش آموزان و دانشجویان نیازمند رسید.
  اخبار داغ

 صفحه‌اول روزنامه‌های امروز سه‌شنبه 28 اسفندماه 97

 بازیکنانی که تتو دارند، از تیم‌ملی حذف می‌شوند

 نامه ۷۵ نماینده به آملی لاریجانی درباره FATF

 شایعه قوی؛ امشب آخرین نودِ عادل خواهد بود

 هشدار برای مسافران؛ هم برف هست و هم باران

 لحظاتی که قیمت‌ها ما را شوکه می‌کند

 اعضای هیئت مدیره پرسپولیس معرفی شدند

 صفحه‌اول روزنامه‌های امروز دوشنبه 27 اسفند 97

 تحریم آجیل جدی شد، افت ۸۰ درصدیِ فروش

 برتری امیر علی‌اکبری مقابل «قبر کَن» آمریکایی

 زنگنه: آن‌ها که پول نفت را خوردند، خوردند رفت!

 پرسپولیس ۹۷؛ شروع از صدر، پایان در صدر

 دفاعیه مرجان: فعالیت‌های من کاملا قانونی است!

 نخست‌وزیر نیوزیلند باحجاب شد

 زمان و ساعت پخش سریال‌های نوروزی

 هوک: وزیر خارجه ایران، سلیمانی است نه ظریف!

 صفحه‌اول روزنامه‌های امروز یکشنبه 26 اسفند 97

 واردات دام؛ ۴۰ هزار گوسفند زنده در راه ایران

 آموزش و پرورش: شرمنده معلمان هستیم

 آغاز پرواز‌های نوروزی از امروز

 کشوری که ۹۰ درصد مردمانش کتاب می‌خوانند

 آیین نوروز خوانی در مازندران

 بلیت نوروزی قطار گران نمی‌شود

 منظم‌ترین نمایندگان مجلس در سال ٩٧

 گردش مالی ۵۰ میلیاردی در چهارشنبه‌سوری

 واکنش اصولگرایان به نیوزیلند؛ این غرب وحشی!

 زمستانِ سمج؛ برف و کولاک در ۸ استان کشور

 تعطیلی شامگاهی سینماها در چهارشنبه‌سوری

 کپی برداری تروریست‌های نیوزیلند از بازیِ کانتر

 کنگره ایرانیان کانادا: استرداد خاوری بعید است

 صفحه‌اول روزنامه‌های امروز شنبه 25 اسفند 97

 جزئیات مسلمان‌کُشی گسترده در نیوزیلند

 طنز؛ احمدی‌نژاد در «عصر جدید» احسان علیخانی

 محکومیت یک نماینده به دلیل رابطه نامشروع

 بازدید روحانی از بیت تاریخی امام (ره) در نجف

 صعود بارسا با درخشش مسی، بایرن حذف شد

 نروژ، سفیر ایران را احضار کرد

 ادعای من و تو؛ کمک کمیته‌امداد به زنان عراقی

 عمو پورنگ و پژمان بازغی با تلویزیون قهر کردند

 خالق مداحی «کربلا کربلا» درگذشت

 مصرف ماست در چه صورتی خطرناک می‌شود؟

 بازی روانی نرخ دلار در مرز ۱۳ هزار تومان

 تهیه‌کننده «کودک‌شو»: بازغی را نادیده گرفتند

 صدا و سیما: بازنده بزرگ جشنواره جام‌جم

 حضور بازیگر Gem در یک فیلم ایرانی

 ایران اسکار موزه‌های جهان را کسب کرد

 اکران «شوالیه تاریکی» به مناسبت ۸۰ سالگی بتمن

 استراتژی اصولگرایان برای انتخابات مجلس یازدهم

 ماجرای راهزنی مسلحانه در اتوبان همت

 ترین‌های اقتصادی ایران در سال ۹۷

هشدارها و توصیه‌های پلیس فتا همدان/17 آبان 1392 ساعت 21:56
شرکت توزیع نیروی برق استان همدان/17 آبان 1392 ساعت 21:57
پرونده ویژه نوروز ۱۳۹۳/15 فروردین 1393 ساعت 3:7
سازمان امداد و نجات /18 آبان 1392 ساعت 6:34
همراه اول/22 اسفند 1397 ساعت 10:49
تبلیغات در همدان پرس/1 فروردین 1393 ساعت 15:2
شرکت سیاحتی علیصدر/24 آبان 1396 ساعت 0:23
شرکت صنایع غذایی سحر/28 آبان 1393 ساعت 9:17
تلگرام رسمی همدان پرس/24 اردیبهشت 1395 ساعت 23:25
شرکت مخابرات استان همدان/22 اردیبهشت 1392 ساعت 10:31
رودآور/28 شهریور 1392 ساعت 2:22
بنیادعلمی و فرهنگی بوعلی سینا/5 اسفند 1391 ساعت 21:40
شبكه خبري قم/
سلامت ما به سلامت ارتباطات ما بستگي دارد/
سرویس‌های ویژه خبری/
نمایشگاه بیستم و یکم مطبوعات/7 آذر 1394 ساعت 4:48
سفر کاروان تدبیر و امید به همدان/29 مهر 1394 ساعت 22:1
همایش سرمایه گذاری/
نمایشگاه بیستم مطبوعات/1 تیر 1391 ساعت 10:53
ویژه انتخابات 94/11 مهر 1395 ساعت 23:45
انتخابات 92/5 مرداد 1392 ساعت 5:35
طراحی سایت
خدمات طراحی و راه اندازی پرتال و سایت های اینترنتی
مشاوره و سفارش
09127774623
 صفحه نخست | فرهنگ | مجلس | ورزش | حماسه | عکس | شهرستانها | پیوندها | آرشیو | RSS
همدان پرس؛ رسانه آنلاین با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به همدان پرس است و باز نشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
info@hamedanpress.ir